Bedste Netværkskort fra Extralink → Bedst i Test (Oktober 2023)

Extralink EX.15067, Fiberoptisk, 1250 Mbit/s, SFP, LC, 20000 m, 1550 nm

95
Baseret på 30 anmeldelser.

EGENSKABER

Netværkskort
1
Bedste Netværkskort fra Extralink

Extralink SFP (mini-GBIC) transceiver modul > På fjernlager, levevering hos dig 08-12-2022

93
Baseret på 90 anmeldelser.

EGENSKABER

Netværkskort
2

Extralink SFP28 transceivermodul > På fjernlager, levevering hos dig 06-12-2022

90
Baseret på 100 anmeldelser.

EGENSKABER

Netværkskort
3
-82%
Spar 897 kr

Extralink SFP transceiver modul 10 Gigabit Ethernet > På fjernlager, levevering hos dig 02-11-2022

88
Baseret på 85 anmeldelser.

EGENSKABER

Netværkskort
4

Extralink EX.13605, Fiberoptisk, 1250 Mbit/s, SFP, 40000 m, 1530 nm, Rustfrit stål

86
Baseret på 115 anmeldelser.

EGENSKABER

Netværkskort
5

Ofte stillede spørgsmål om Netværkskort fra Extralink

Bedste Netværkskort fra Extralink?

Bedste Netværkskort fra Extralink er, ifølge vores data, Extralink EX.15067, Fiberoptisk, 1250 Mbit/s, SFP, LC, 20000 m, 1550 nm med en samlet bedømmelse på 95 baseret på 30 brugeranmeldelser.

Hvor meget koster de forskellige Netværkskort fra Extralink?

Netværkskort fra Extralink i denne test koster mellem 90 kr och 565 kr.

Hvordan nåede du frem til dette resultat?

Vores system fandt 5 Netværkskort fra Extralink og rangerede derefter dem på baggrund af 420 brugeranmeldelser.


Skriv en kommentar