Bedste Netværkskort fra Extralink → Bedst i Test (December 2023)

Extralink EX.13605, Fiberoptisk, 1250 Mbit/s, SFP, 40000 m, 1530 nm, Rustfrit stål

99
Baseret på 16 anmeldelser.
1
Bedste Netværkskort fra Extralink

Extralink EX.13629, Fiberoptisk, 1250 Mbit/s, SFP, 40000 m, 1570 nm, Forretning

96
Baseret på 44 anmeldelser.
2

Ofte stillede spørgsmål om Netværkskort fra Extralink

Bedste Netværkskort fra Extralink?

Bedste Netværkskort fra Extralink er, ifølge vores data, Extralink EX.13605, Fiberoptisk, 1250 Mbit/s, SFP, 40000 m, 1530 nm, Rustfrit stål med en samlet bedømmelse på 99 baseret på 16 brugeranmeldelser.

Hvor meget koster de forskellige Netværkskort fra Extralink?

Netværkskort fra Extralink i denne test koster mellem 208 kr och 356 kr.

Hvordan nåede du frem til dette resultat?

Vores system fandt 2 Netværkskort fra Extralink og rangerede derefter dem på baggrund af 60 brugeranmeldelser.


Skriv en kommentar